ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים באווירה פורימית

חגיגות פורים כבר בפתח וכחלק מאירועי החג במקומות העבודה כדאי ורצוי לתכנן ימי גיבוש לעובדים באווירה פורימית. חג הפורים הוא הזדמנות לנהדרת לגבש את העובדים בכל מיני דרכים. רוח השטות המאפיינת את החג הזה מאפשרת לעובדים להשתחרר מהארשת הרצינית הנהוגה בעבודה ולבצע פעילויות בעלות אופי הומוריסטי ואפילו אתגרי. העובדים ללא ספק מחכים זה. מעסיקים נהנים לראות את העובדים מחייכים. מוזמנים לתכנן איתנו ימי גיבוש לעובדים.

ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים עם טעם של עוד

ימי עבודה ארוכים ומונוטוניים עלולים להביא לשחיקה. אותה שחיקה נגרמת כתוצאה מצבירה של משימות, עבודה יום יומית תחת לחץ ועמידה ביעדים. הצורך לעצור מעת לעת את מירוץ העבודה ולצאת לפעילות לא שגרתית הוא רב. ימי גיבוש לעובדים מחוץ למסגרת העבודה וביצוע של פעילויות משותפות כצוות, מסייעים רבות להעלאת המורל בקרב צוות העובדים. כאשר יש אווירה של צוות עובדים מגובש, ההגעה לעבודה בבוקר היא יותר שמחה והעבודה נעשית בחדווה של יצירה. ימי גיבוש לעובדים באווירה פורימית בימים הסמוכים לחג הפורים מעלים את מצב הרוח באופן משמעותי. אווירת החג השמחה מדבקת. צוות העובדים מגיע לפעילויות מראש בידיעה שהם הולכים לצאת משגרה וליהנות. זה הזמן לתכנן יום גיבוש לצוות העובדים בחברה, ולהתחיל ליהנות.

שוברים שגרה עם ימי גיבוש לעובדים

שבירת שגרה בעבודה היא חיונית. הטענת כוחות מחודשים ויציאה להתאווררות, הן דרכים מעולות להוסיף המון אנרגיה טובה בעבודה. ישנן דרכים נוספות לשבירת שגרה. מלבד ימי גיבוש לעובדים, ישנם גם ימי כיף לעובדים. ימי הגיבוש כוללים פעילויות שמטרתן בעיקר התוודעות בין צוותים חדשים וצוותים ותיקים לכדי קבוצה מגובשת אחת. פעילויות הגיבוש מעודדות את העובדים להיות באינטראקציה זה עם זה ולשפר את התקשורת הבן אישית. ימי כיף לעובדים מאפשרים לכולם ליהנות באווירה משוחררת ומלאת אתגרים. גם לארוחות ישנן תפקיד חשוב בימי גיבוש ובימי כיף לצוות העובדים. ניתן להזמין את כל סוגי הארוחות, ארוחות חלביות, ארוחות בשריות חמות או להכין יחד את הארוחה. הכנת האוכל גם היא פעילות משותפת ומגבשת. הרעיון הוא להביא את הצוות לחשיבה של יחידה אחת עם אחריות קולקטיבית ורמת הזדהות גבוהה עם החברה או הארגון.